شیشه خم سکوریت

شیشه خم سکوریت

شیشه خم با استفاده از انواع شیشه های موجود در کشور پس از فرآیندهای قالب سازی در کوره های مخصوص با فرآیند گرمایشی منظم به اشکال و ابعاد گوناگون با قوس های مختلف تولید می شود.

موارد استفاده محصول فوق در کلیه ساختمانهای تجاری، مسکونی، دکوراسیون داخلی و نمای بیرونی ساختمانها بوده که در کلیه موارد قابلیت دو جداره ،سکوریت ،ویندو فیلم، ضد گلوله و لامینت شدن را نیز دارد.

در ساختمانهای مسکونی در مکانهایی که جهت زیبا سازی یا استحکام بنا از دیواره هایی به شکل خم استفاده می شود مهندسین همیشه نگران نور پردازی به قسمتهای خم ساختمان هستند که با تکنولوژی اخیر در فرآیند خم شیشه این مسئله به کلی رفع گردیده است.
در ساخت نمای بیرونی ساختمانها (فریم لس)ما میتوانیم از شیشه های خم در اشکال مختلف جهت زیبا سازی و ایجاد قوس های گوناگون استفاده نماییم.

همچنین از شیشه های خم در دکوراسیون اخلی منازل ، ویترین داخلی و خارجی مغازه ها و فروشگاه ها،کلاهک های شیشه ای مسیر آسانسور ،پوشش استخرها،سقف پاسیو ،پارتیشن شیشه ای ،کیوسک اطلاعات ،ویترین های مدور ،نرده های شیشه ای و نور گیر ساختمانها جهت ایجاد زیبایی ،استحکام و جلوه های خاص استفاده می شود.

 

تکیه بر پروژه های اجرا شده و قابل بازدید

جهت بازدید نمونه کارهای نصب شده، تماس گرفته و قبل از مراجعه هماهنگ نمایید یا از بخش نمونه کارها دیدن نمایید.

09125115810 - 09125008739 آقازاده


لینک های مفید

دفتر کرج

کرج - خروجی مهرویلا - بلوار سرداران - نرسیده به میدان والفجر

Tel : +98 26 32 74 83 85

kheshtetalaei@gmail.com

دکوراسیون خشت طلایی

مفتخریم در خصوص کلیه امور مربوط به شیشه سکوریت
و دکوراسیون داخلی در خدمت طراحان، مهندسان، کارفرمایان و مشتریان محترم باشیم

Top
error: Content is protected !!